A monster, a monster...

21. prosince 2013 v 13:53 | Coffe |  Diary
Tak a je to za námi, poslední školní den v tomhle roce byl včera! Takže jsou PRÁZDNINY a za 3 dny VÁNOCE! Jak se těšíte? Máte už nakoupené dárky a co byste chtěli najít pod stromečkem? Já se těším hodně, ta vánoční atmosféra, u stromečku, v televizi hrají pohádky, jí se cukroví, rozbalují se dárečky, to je prostě kouzelné, ještě by to chtělo sníh.

Dárečky nakoupené ještě nemám :DD Včera jsme takové menší Vánoce slavili ve škole se svojí třídou, měli jsme santovské čepice a byla fakt sranda :D S kamarádkami jsme si vyměnily drobné dárečky, které mě MOC potěšily, vážně moc, jsou krásné, praktické, takové drobnosti, které člověku vykouzlí úsměv na tváři :) A co chystám za dárečky rodině? Pro většinu člené naší rodiny bych chtěla zkusit udělat pečený čaj, mamce nejspíš koupím konvici (takovou tu skleněnou) a ještě nějaké hrníčky (její přání), pro jejího přítele mám počíháno na bonboniéru, taťkovi možná nějakou knížku a mega velký hrneček :D, samozřejmě nesmím zapomenout na bráchu, ten dostane..já ještě nevím. A babičkám a dědům připadne pečený čajík, stejně jako mamce a taťkovi.


A co si přeju najít pod stromečkem? Já mám strašně ráda překvapení! Když nevíte, co dostanete. U mého letošního dárku to překvapení bohužel být nemohlo, proč bohužel, ne, bylo by to prostě blbý. Foťák. Už ho vybírám dost dlouho a jednou si prostě jdem po městě, hele krám s foťáky, nakoukneme (pro inspiraci, že?) a už jeden mám, sice jsem ho už viděla, co kdyby se mi nelíbil nebo mi nepasoval do ruky? No a pasoval, dokonce se mi líbil. Jelikož jsem neměla možnost si ho zkusit, tak to takové "překvapení" vlastně bude, ještě si ho musím "ohmatat a vyzkoušet". Už se na to těším. Mým dalším přáním (nic jiného jsem nechtěla, ale znáte to..) no byly to zimní brusle, protože ty moje staré mi jsou malinké, už se do nich nevejdu a tak jsme včera jedny krásné koupili. Jinak znáte to? Ta chvíle, když trháte balicí papír a všichni na vás čumí jako na debila :DDDPrávě si pouštím rádio, no mám další "oblíbenou" skupinu, poslouchám vlastně skoro všechno..no, tady moje oblíbená písnička, víte jak jsem se k ní dostala? O ájině nám dala papíry se slovy téhle písničky a pak nám ji pustila, takže takové "karaoke", ale já ji prostě žeru, vždycky mě nakopne ;)


No, to bude zatím všechno, počítejte, že se do Vánoc určitě ozvu! Včera jsme koukali už na pohádky! A taky na křižovatku smrti 2, to jsme se zase tak dlouho nezasmála :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sissa-world sissa-world | 22. prosince 2013 v 16:29 | Reagovat

Krásný předvánoční článeček :3 A ta písnička je nejoblíbenější i u mě, Imagine Dragons jsou nejlepšíí <3 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama