Prosinec 2013

A monster, a monster...

21. prosince 2013 v 13:53 | Coffe |  Diary
Tak a je to za námi, poslední školní den v tomhle roce byl včera! Takže jsou PRÁZDNINY a za 3 dny VÁNOCE! Jak se těšíte? Máte už nakoupené dárky a co byste chtěli najít pod stromečkem? Já se těším hodně, ta vánoční atmosféra, u stromečku, v televizi hrají pohádky, jí se cukroví, rozbalují se dárečky, to je prostě kouzelné, ještě by to chtělo sníh.

Dárečky nakoupené ještě nemám :DD Včera jsme takové menší Vánoce slavili ve škole se svojí třídou, měli jsme santovské čepice a byla fakt sranda :D S kamarádkami jsme si vyměnily drobné dárečky, které mě MOC potěšily, vážně moc, jsou krásné, praktické, takové drobnosti, které člověku vykouzlí úsměv na tváři :) A co chystám za dárečky rodině? Pro většinu člené naší rodiny bych chtěla zkusit udělat pečený čaj, mamce nejspíš koupím konvici (takovou tu skleněnou) a ještě nějaké hrníčky (její přání), pro jejího přítele mám počíháno na bonboniéru, taťkovi možná nějakou knížku a mega velký hrneček :D, samozřejmě nesmím zapomenout na bráchu, ten dostane..já ještě nevím. A babičkám a dědům připadne pečený čajík, stejně jako mamce a taťkovi.


A co si přeju najít pod stromečkem? Já mám strašně ráda překvapení! Když nevíte, co dostanete. U mého letošního dárku to překvapení bohužel být nemohlo, proč bohužel, ne, bylo by to prostě blbý. Foťák. Už ho vybírám dost dlouho a jednou si prostě jdem po městě, hele krám s foťáky, nakoukneme (pro inspiraci, že?) a už jeden mám, sice jsem ho už viděla, co kdyby se mi nelíbil nebo mi nepasoval do ruky? No a pasoval, dokonce se mi líbil. Jelikož jsem neměla možnost si ho zkusit, tak to takové "překvapení" vlastně bude, ještě si ho musím "ohmatat a vyzkoušet". Už se na to těším. Mým dalším přáním (nic jiného jsem nechtěla, ale znáte to..) no byly to zimní brusle, protože ty moje staré mi jsou malinké, už se do nich nevejdu a tak jsme včera jedny krásné koupili. Jinak znáte to? Ta chvíle, když trháte balicí papír a všichni na vás čumí jako na debila :DDD

Byla jsem na Hobitovi!

13. prosince 2013 v 14:38 | Coffe |  Diary
Uáá..ještě plná pocitů, emocí a celého filmu se vám hlásím, zatím živá, Šmak mě nesežral :D Včera jsem byla na Hobitovi, na dvojce, jak všichni víme. Na druhou část jsem se těšila už celý rok a tak mě celkem dost naštvalo, když film skončil, rozsvítili světla a řekli nám 'adios, zase za rok'. Film byl úžasný, vážně nevím, jak ho popsat, nebudu popisovat, jak a o čem film je, to si najděte na googlu ;)

Co se mi na filmu líbilo nejvíce?
Nejvíc se mi líbila scéna se sudy. Bilbo, Thorin, Bart, Killi, Bombur, prostě taková ta klasika :D A nejlepší byl Šmak, opravdu, tak propracovaného draka jsem ještě neviděla, ten hlas, to tělo, to bylo fakt něco! Už se těším na další část!


Tak tenhle týden si prostě užiju!

9. prosince 2013 v 14:41 | Coffe |  Diary
Zdar buřti :3 Takže, takže mám spoustu novinek!

1. Venku prší! Chápete to? Ono prší, takže sníh taje a taje a venku je s*ačka, sníh+voda. Dneska si jdu ze školy, klídeček, pohodička a najednou mě ohodí auto, od hlavy až k patě, ještě, že mám dům pár minut od školy, takže jsem naštvaná zalezla domů, ale kvůli tomu si dneska nebudu kazit náladu.


Sněžíí.....pořád!

6. prosince 2013 v 21:44 | Coffe |  Advent calendar
Ahoj, jak pokračujete s přípravami? Právě u nás venku sněží a to docela dost! Šla jsme se projít se psem a vrátila jsem se jako sněhulák :DD Vážně super pocit. Miluju sníh! K obrázku jsem chtěla říct jenom to, že se mi prostě líbil, takže jsem ho zařadila k 6. prosinci. Venku už jsem spatřila osvětlené stromečky akeříčky, je to moc hezký, že ty stromy zdobí lidé i zvenčí, tak se můžeme pokochat.

Ps. blog.cz mě pořád štve, protože se mi pořád zasekávají články a nechce to naběhnout, je možný, že se tenhle článek zveřejní až zítra, takže super, proč to pořád blbne?

18. dní do Vánoc!
(6. prosince)


Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé...

5. prosince 2013 v 8:42 | Coffe |  Advent calendar
Ahoj :)) Jelikož nemám žádný adventní kalendář takový ten s čokoládíčkama ♥ :DD
rozhodla jsme se udělat si takový menší adventní kalendář na mém blogu a to pomocí obrázků :)

Tak jak užíváte vánoční atmosféry? Máte vyzdobený pokoj? Já se na to co nejdříve chystám, dneska možná budeme péct linecké! Jinak jsme pořád nemocná -_- ale jinak je to fajn, alespoň si dooost odpočinete, ale stejně mě to s*re, protože venku sněží omgfdjh!! a já bych chtěla lítat venku ve sněhu se psem a užívat si to! Ale to nejde, protože musím být zalezlá doma, na druhou stranu koukám na hodně filmů, taakžee jsme začala koukat na Pretty Little Liars a můžu říct, že to je úžasný seriál, akorát dost strašidelný a A. mě děsí! Ještě nevím, kdo to je, bohužel, ale tuším lidi!

Už jen 19. dní do Vánoc!


Cukroví ♥

4. prosince 2013 v 12:31 | Coffe |  Inspiration
Za chvilku tu jsou Vánoce a já jsme poblázněná vánoční atmosférou, úplně se těším! JInak perníčky se mi nakonec nespálily! Dneska nejspíš budem dělat linecké. Koukám, že pořád jenom peču, včera jsme při jedné příležitosti upekla strašně jednoduchý perník úplně obyčejný, natřela ho marmeládou a ušlehala šlehačku, kterou jsem ho dozdobila, můžu Vám říct, že jsme si na žádném moučníku tak dlouho nepochutnala, chutnal i mamce i bráchovi a kousek schovám pro mamčinného přítele, snad mu něco zbyde, po perníku se jen zaprášilo, udělalo mi to obrovskou radost a navíc krásně voní ♥


What does it mean for me?

2. prosince 2013 v 11:46 | Coffe |  Tags and projects
Včera bylo prvního prosince, tedy první advent. Jde to strašně rychle, všechno se hrne vpřed. Podzim utekl hrozně rychle, ale fakt, ani jsem si ho nestačila pořádně užít, hlavně, že člověk stihl něco, že? A stejně se všichni těšíme na zimu :DD Rozhodla jsem se napsat článek o tom, co pro mě zima znamená, co si pod určitými slovy představím. Tak se bavte.

Zima

První co se mi při tomto slově vybaví je asi sníh, ten k zimě neodmyslitelně patří. Zima je krásná, ale taky zákeřná, zvlášť, když jsou venku mrazíky. Toto období mám ráda a zvlášť prosinec, když je ta vánoční atmosféra, sněží, peče se cukroví a píšeme dopis Ježíškovi.