Listopad 2013

Gingerbreads ♥

29. listopadu 2013 v 12:35 | Coffe |  Tags and projects
Venku sněho-prší. Já sedím doma, protože jsme od středy nemocná. Včera jsem pekla první perníčky, ale obě várky jsme nějak nehlídala a spálila je, snad ten pocit znáte, bylo to šílený! 2x? Jak se to někomu může stát 2x!? Ale, dneska peču dvojitou dávku a tentokrát do té trouby budu čumět a z těch perníčků nespustím oči! Ne, kecám. Nastavím si časovač na mobilu (včera jsem to hlídala podle hodin a né moc úspěšně, asi jsem byla unavená). Dneska se to snad povede, tak držte palečky! :) Když jste doma, tak nemáte nic moc na práci, takže si dnes vezmu do parády advetní věnec, už se těším, na tom si pořádně vyhraju! No, abych pořád nekecala a nekecala, protože ty kecy nikoho nebaví, že, mám pravdu?

Projekt 30 dní mi tak trochu (zatím!) leze krkem, protože ty otázky jsou děsivý a špatně se mi na ně odpovídá, už se těším na odpovědi od otázek č. 15, to začíná být tak trochu "normálnější" :DD Dneska takový malý "dotazníček" či co to je, takže přeju příjemné čtení a do komentářů napište, jestli máme něco společného.


Den 6 - My dream job

26. listopadu 2013 v 16:03 | Coffe |  Tags and projects
Day 6 - Tvoje vysněná práce

Máme tu další den projektu. Tentokrát na téma moje vysněná práce. Co bych k tomu tak napsala. Nemám žádnou vysněnou práci, prostě nějakou, kterou bych mermomocí musela dělat. Jsem blíženec, pokud někdo nevíte, hodně blíženců má více prací najednou, protože stereotyp je nebaví, to je přesně případ mne a mé mamky.

Chtěla bych být spisovatelkou nebo fotografkou. Nejlépe, kdybych pracovala pro nějaký přírodovědný časopis, kde bych jezdila po světě a fotografovala přírodu, zvířata..a poté o tom psala. To by byla naprosto fantastická práce! Ale spíš než fotografkou, bych byla radši spisovatelkou, opravdu, občas si píši různé příběhy, psaní mě moc baví. Ráda bych si své knížky ilustrovala, neříkám, že mám nějaký talent na kreslení, ale třeba být ilustrátorkou by nebylo také špatné.Sněžííí...

25. listopadu 2013 v 14:25 | Coffe |  Diary

Ono venku sněží., ono venku sněží!
A taky tam je pěkná kosa.

Projekt 30 dní - day 5

22. listopadu 2013 v 17:50 | Coffe |  Tags and projects
Day 5 - oblíbené filmy

Muhahha..tak na tohle se těším. Filmy mám moc ráda, můj oblíbený žánr jsou komedie nebo takové ty "slaďáky", nemám ráda horory, ty fakt ne, pak s bojím většinou i týden poté, co jsme horor zkoukla. Filmů jsem zkoukla nespočetné množství! Dělím je do dvou rubrik: Filmy, které jsem viděla a neoslovili mě, tzn. nepustila bych si je znovu a poté filmy, na které můžu koukat pořád a o těch bych dnes chtěla napsat článek.

Hunger Games

Projekt 30 dní - day 4

20. listopadu 2013 v 17:02 | Coffe |  Tags and projects
Day 4 - Co bys chtěla stihnout předtím, než zemřeš

Tak toho bude hodně věřte, že ten seznam by byl hooodně dlouhý, chtěla bych stihnout tolik věcí, podívat se tam i tam, vidět to i to...bylo by toho fakt dost a dost toho bude!

Tak to je můj hlavní cíl života, být šťastná je základ.
Kdybych si plnila mé další sny a neradovala se z toho, tak to bude tak trochu na nic.
Chtěla bych si ten život teda pořádně užít!


Projekt 30 dní - day 3

18. listopadu 2013 v 21:19 | Coffe |  Tags and projects
Day 3 - Oblíbené seriály


Winter coming.

17. listopadu 2013 v 15:54 | Coffe |  Inspiration
Ahoj zlatíčka :* :D
Už se pracuje na dalším dni projektu, zatím to celkem jde. Dnes bude další, snad to stihnu. Je zase neděle a zítra opět škola. Ten čas letí strašně rychle. V poslední době jsem hodně na tumblr, na facebook se kouknu ojediněle, nemám tam potřebu lézt každý den, protože si tam stejně nemám s kým povídat, většinou nemám náladu. Stal se ze mě fanda tygrů, jsou prostě krásní, elegantní, nenechají nic líbit, vyzařuje z nich respekt a autorita.

Ale teď už k tématu článku, rozhodla jsem naladit vás na zimní atmosféru, protože je už půlka listopadu a za chvilku tu jsou Vánoce a sníh.


Ty koláčky :33

Projekt 30 dní - day 2

16. listopadu 2013 v 13:16 | Coffe |  Tags and projects
Day 2 - Sny, které se ti v poslední době zdáli


Jéjda, tak s tímhle budu mít možná trochu problém, protože se mi sny moc nezdají. Některým lidem se sny zdají hodně často, mě se sny zdají učitě také, ale žádné si nepamatuji. Nejspíš to bude tím, že do postele ulehám většinou "tuhá". A jsem ráda, že už spím, takže nad sny nemám čas přemýšlet. Nevím jak to je, nevím jak mi můj mozek a moje podvědomí pracuje, každopádně se zde pokusím napsat pár snů, které si trochu pamatuji.


Projekt 30 dní - day 1

15. listopadu 2013 v 15:04 | Coffe |  Tags and projects
Day 1 - Popiš sama sebe

» Jsem brunetka, menší postavy, modré a velké oči, vlasy mám kousek pod ramena.
» Jsem líná, občas drzá, přátelská, vtipná, usměvavá.

» Nejsem vegetariánka ani veganka, nejsem fanynkou 1D ani Justina Biebera.

» Jídlo..mmm..moje záliba č. 1. Jestli se tomu dá říkat záliba, ale jídlo miluju, nejvíce však: špagety, pudink, dorty, koláče a skoro vše sladké, nemám ráda kyselé bonbóny. Jsem pro špaldovou mouku, jav. sirup, med. Bílý cukr už ani nepoužívám, a když už tak třtinový.

» Ráda fotografuji a k Vánocům mám jediné přání a tím bude foťák. Ráda píšu, bez blogu by byla nuda :D navíc se člověk zdokonalí v psaní, možná bych chtěla být spisovatelkou nebo fotografkou. Občas si něco namaluju a moc ráda čtu, právě jsem začtená do knih od Dicka Francise.

» Oblečení nakupuji všude možně, mám jak značkové, tak ze sekáčů.

» Vlastním 2 blogy, weheartit, tumblr a jeden čas jsem měla instagram, jsme prostě všude :D Mám psa a 3 morčata, mým snem je se podívat do Francie, nejlépe jižní ♥

» Chodím do 9.třídy na ZŠ. Na střední bych chtěla na obchodku se zaměřením na CR, chtěla jsme na Veterinu, ale už mě to nějak přešlo. Jazyky mě baví, ale nemám ráda NJ, na SŠ bych se chtěla učit RJ :D

» Podzim jéé..miluju to roční období, období knih, filmů, svetrů, barevného listí, teplých čajů a kakaa.


Můžete se ptát v komentářích, moc ráda budu odpovídat!Projekt 30 dní

15. listopadu 2013 v 14:03 | Coffe |  Tags and projects
Takže jsem si usmyslela, že se pustím do projektu 30 dní. Na spousty blozích jsem ho viděla, takže se to pokusím taky nějak sepsat.